ТзОВ «Даноша»

Вирощування свиней є основним видом діяльності ТзОВ «Даноша». Виробництво опирається на данські ноу-хау та високоякісний генетичний матеріал, який імпортується з Данії.

Виробничі приміщення (стайні) побудовані на основі технологій, найкращих з можливих (BAT — best available technology), які дозволяють поєднувати дуже високий рівень благополуччя тварин та хороші й безпечні умови роботи. Усі свиноматки «Даноші» утримуються в групах відповідно до Європейських стандартів, запроваджених у 2013 році.

Організація вирощування свиней на «Даноші» заснована на концепції виробництва на трьох комплексах, коли виробничий цикл поділяють на три етапи (свиноматочні ферми, ферми відлучення, ферми відгодівлі). Таким чином свині розміщуються в найкращих умовах та відповідно до їх потреб.

Свиноматочні ферми (потужність)

Свиноматочник Копанки 5 800 голів

Свиноматочник Лука 4 200 голів

Свиноматочник Делієве 4 000 голів

Ферми відлучення (потужність)

Ферма відлучення Копанки 22 000 голів

Ферма відлучення Лука 21 000 голів

Ферма відлучення Делієве 20 000 голів

Ферма відлучення Вилки 4 000 голів

Ферми відгодівлі (потужність)

Ферма відгодівлі Копанки 25 000 голів

Ферма відгодівлі Тустань 24 000 голів

Ферма відгодівлі Лани 12 000 голів

Ферма відгодівлі Маріямпіль 12 000 голів

Ферма відгодівлі Вилки 9 200 голів

Асоціація свинарів України — неприбуткова, добровільна організація, створена за ініціативи керівників українських господарств-виробників свинини.

Основною ціллю Асоціації є об’єднання підприємств для захисту їх прав та інтересів у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.

У 2013 році Асоціація свинарів України отримала грант на розвиток від Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID).