8
вер.

Свіжий номер журналу «Прибуткове свинарство» прямує до своїх читачів!

У новому номері — найсвіжіші огляди ринку свинини та зернових, кращі практики та досвід українських та закордонних виробників свинини.

Зокрема, шукайте на сторінках журналу:

Як саме складаються ринкові обставини для вітчизняних свиногосподарств у аналітичному огляді Олександри Бондарської, керівника аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України».

ФГ «Пан Продукт» (Волинська область) незважаючи на ризики кризового періоду, перепрофілювалися з відгодівельника на закритий цикл виробництва. Як це реалізували і на чому сфокусовані наразі, розповіла власниця і директорка підприємства Мирослава Чайковська у рубриці «Фокус».

Щільність утримання, однорідність груп свиней, раціони годівлі тощо. Всі ці чинники впливають на виробничі показники свиней на відгодівлі. Однак, на скільки цей вплив значний, підкаже стаття «ЩО НАЙБІЛЬШЕ ВПЛИВАЄ НА ВИРОБНИЧІ ПОКАЗНИКИ СВИНЕЙ НА ВІДГОДІВЛІ?»

Підбірка матеріалів щодо менеджменту та здоров'я тварин у маточнику від провідних вітчизняних та американських експертів галузі.

Ще більше цікавого та корисного у серпневому випуску журналу «Прибуткове свинарство: воєнний дайджест» № 4 (76), серпень 2023 р.

Журнал «Прибуткове Свинарство» - єдине вузькоспеціалізоване видання, присвячене виключно свинарству!

Журнал виходить один раз на 2 місяці.Вартість друкованої річної підписки становить 3000 грн.Вартість електронної річної підписки 1650 грн.

Для оформлення підписки звертайтеся за телефоном: 067 357 84 94.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.