11
вер.

Розпочинається реєстрація на останній модуль ветеринарної школи

Продовжується навчання фахівців ветеринарної медицини свиногосподарств у рамках грантової співпраці Асоціації «Свинарі України» та Міністерства сільського господарства( USDA). Останній модуль стартує 27-го вересня.

У фокусі модуля — репродуктивно-респіраторний синдром сивней, особоливості його діагностики та практичні підходи контролю цього захворювання на свиногосподарствах.

Реєстрація за посиланням: docs.google.com

Програма:


Навчання спеціалістів ветеринарної медицини свиногосподарств здійснюється в рамках проєкту «Забезпечення здоров'я тварин в Україні», який Асоціація «Свинарі України» реалізує спільно з Міністерством сільського господарства США (USDA). Програма ветеринарної школи складається з п'яти модулів, кожен із яких містить чотири презентації на пов'язану тематику. Навчальні матеріали готують провідні вітчизняні та іноземні експерти. Учасники, які пройдуть поний курс навчання, отримають сертифікати.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.