13
вер.

Конгрес «Прибуткове свинарство» повертається в новому форматі!

Реєстрація: docs.google.com/forms

Прграма:

Конгрес «Прибуткове свинарство» дає можливість виробникам поспілкуватися на теми, які їх сьогодні найбільше хвилюють чи стосуються.

Ситуація на ринку свинини впродовж останнього року, що стимулює починати свинарський бізнес аграріїв, які вирощують зерно, та нарощувати потужності діючі підприємства, сприяє «свинарському буму». Як надалі розгортатиметься сценарій, які фінансові інструменти доступні сьогодні для тих, хто розвиває цей бізнес, на які програми державної та донорської підтримки розраховувати, обговоримо в колі представників уряду, аналітиків галузі та міжнародних організацій під час панелі «Перспективи свинарства в Україні».

Енергетична криза — один із найбільших викликів тваринництва сьогодні. Підприємства вже починають отримувати повідомлення про включення в чергу відключень електроенергії. Як підготуватися до непростого осінньо-зимового періоду, чи варто розвивати виробництво біометану і біоетанолу, які альтернативні джерела енергії нині в тренді та економічно доцільні дізнаєтеся від експертів панелі «Енергонезалежність в аграрному секторі».

70% собівартості виробництва свинини складає вартість кормів, тому галузь тісно пов'язана із ситуацією на ринку зернових. Про експертні очікування щодо розвитку цього сегмента в Україні, рекомендації нутріціоністів та інноваційні підходи до годівлі свиней говоритимуть експерти панелі «Ринок кормової сировини у 2023-2024 рр».

З огляду на інтерес до розвитку свинарського бізнесу, сьогодні як ніколи актуальними є питання здешевлення будівництва комплексів та вибору сучасних технологій, в тому числі цифрових. Як не допустити перевитрат на етапі будівництва/реконструкції ферми і при цьому створити надійну базу для вирощування свиней, без яких рішень ведення сучасного бізнесу не буде ефективним учасники заходу з’ясують під час панелі «Тренди у царині будівництва та обладнання свинокомплексів».

Сьогодні час прийняття стратегічних рішень, що впливатимуть на розвиток вашого свинарського бізнесу надалі. Чи економічно доцільно розвивати вертикальну модель інтеграції, на які аспекти звернути увагу, покращуючи технологічність процесів, де шукати додаткових резервів прибутковості, дізнавайтеся на панелі «Підходи до управління свинарським бізнесом», яка об'єднає керівників підприємств і незалежних експертів.

Не втратьте можливість долучитися до провідної свинарської спільноти!

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.