10
лист.

Ветшкола: алгоритм розробки протоколу вакцинування на фермі

Асоціація «Свинарі України» за підтримки Міністерства сільського господарства США (USDA) провела 5 модулів онлайн-школи для ветеринарних спеціалістів свиногосподарств.

Запрошений спікер кожного модуля — Джастін Браун, старший науковий співробітник та практикуючий ветеринарний лікар в Університеті штату Айова та Освітньому центрі свинарства. У своєму виступі щодо протоколу вакцинування на фермі доповідач поділився типами вакцин, їх дозуванням та термінами щеплень, а також рішеннями щодо імунізації ремонтного молодняка та маточного поголів'я.

Більше у презентації:

Навчання спеціалістів ветеринарної медицини свиногосподарств здійснюється в рамках проєкту «Забезпечення здоров'я тварин в Україні», який Асоціація «Свинарі України» реалізує спільно з Міністерством сільського господарства США (USDA). Програма ветеринарної школи складається з п'яти модулів, кожен із яких містить чотири презентації на пов'язану тематику. Навчальні матеріали готують провідні вітчизняні та іноземні експерти.


Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини. Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об'єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.