4
квіт.

Ринок живця: 14-ий тиждень

На початку квітня ціни на свинину живою масою зміцнилися, свідчать підсумки щотиженового моніторнгу цін Асоціації «Свинарі України».

За підсумками останніх торгів березня ціни на свиней забійних кондицій підвищилися на 2-3 грн/кг: більшість товарних партій цього тижня переважно закуповували по 58-60 грн/кг. Цьоготижнева середньозважена ціна зупинилася на рівні 58,2 грн/кг, підвищившись на 5% проти попереднього тижня.

Для багатьох заготівельників позитивне коливання цін на живець стало несподіванкою, адже напередодні більшість із них були налаштовані на їх стабілізацію. Проте вже у ході перемовин настрої змінилися, а активність заготівельників посилилася на тлі відносної сталості пропозиції кондиційної свинини. Хоча окремі переробники ще не відчули пожвавлення торгівлі і подекуди відзначали наявність перехідних залишків продукції, інші, натомість, констатували незначне пожвавлення реалізації через потепління та святкування Великодня за західним обрядом. Представники м'ясопереробки переважно стримані у своїх прогнозах, утім ті, хто ділиться ними, очікують подальшого зміцнення цін.

З результатами щотижневого моніторингу закупівельних цін від переробників зможете ознайомитися у цій рубриці.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.