11
квіт.

Ринок живця: 15-ий тиждень

Про продовження позитивної цінової динаміки на вітчизняному ринку свинини повідомляють аналітики Асоціації «Свинарі України» з посиланням на результати щотижневого моніторингу цін.

Торги минулої п'ятниці завершилися підвищенням цін закупівлі, які протягом другого тижня квітня у більшості регіонів країни коливалися в широкому діапазоні 62–65 грн/кг. Проте на Заході верхній поріг цін зупинився на позначці 63 грн/кг. Середньозважена ринкова ціна склала 63,1 грн/кг, що на 8,3% вище ніж тижнем раніше. До того ж, як цього тижня зазначали представники м'ясопереробної галузі, незначна розбіжність у ціні між західними областями та рештою регіонів дещо розширила діапазон цін на охолоджені свинячі півтуші.

Загалом оператори констатують жвавішу ринкову активність, ніж тижнем раніше, пов'язуючи це як із підвищенням кінцевої реалізації через сприятливі для старту пікнікового сезону погодні умови, так і з поступовим початком підготовки м'ясопереробки до Великодніх свят. З огляду на такі обставини, більшість готується до подальшого підвищення цін щонайменше на 2–3 грн/кг.

З результатами щотижневого моніторингу закупівельних цін від переробників зможете ознайомитися у цій рубриці.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.