5
лип.

Запрошуємо на Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство: головну подію свинарства в Україні!

18-го вересня 2024-го року відбудеться одна з найважливіших подій аграрного сектору України — Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» 2024. Захід об’єднає провідних експертів, виробників, науковців та представників бізнесу для обміну досвідом і новітніми досягненнями у свинарстві.

Програма конгресу включає:

  • Лекції від провідних українських та світових фахівців.
  • Виставку новітнього обладнання та технологій.
  • Дискусійні панелі та майстер-класи.
  • Можливість налагодження ділових контактів та співпраці.

Не пропустіть шанс бути в центрі подій та отримати цінні знання для розвитку свого бізнесу! Приєднуйтесь до Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство» та зробіть свій внесок у майбутнє свинарства України.


Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» є однією з найбільших галузевих подій не лише в Україні, а й за її межами. Це місце для відвертих розмов про все, що стосується вітчизняної галузі свинарства. Серед учасників – свинарі, провідні українські та закордонні фахівці, представники держави та експерти міжнародних організацій. Подія відбудеться 18-го вересня у м. Умань, організатори заходу — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада та агроконсалтингова компанія DYKUN.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.