6
вер.

Бенчмаркінгове дослідження у свинарстві триває — АСУ

Асоціація «Свинарі України» продовжує роботу над проектом бенчмаркінгового дослідження. Наразі триває другий етап збору даних господарств-респондентів.

За словами керівника проекту, аналітика АСУ Олександри Бондарської, не дивлячись на деяку недовіру вітчизняних виробників до цього методу, учасники дослідження побачили його переваги:

«Перший досвід бенчмаркінгу у свинарстві показав, що хоча цей інструмент управління залишається „диковинкою“ для українських свинарів, ті хто долучився змогли використати його результати для свого подальшого розвитку. Наприклад, дехто вписав роботу над помилками, які виявив бенчмаркінг, у свою стратегію розвитку. І вже почав її реалізовувати: вносяться необхідні зміни у технології вирощування і відгодівлі, модернізуються та розширюються виробничі приміщення тощо».

Перший етап бенчмаркінгового дослідження у свинарстві стартував в Україні у 2016-му. Його розпочала Асоціація «Свинарі України» за сприяння ЄБРР. Спільний проект націлений визначити пріоритетні напрямки розвитку свинарства в Україні, а бенчмаркінг — один із інструментів.

Про підсумки другого етапу дослідження йтиметься під час Міжнародного Дня свиноферми, який відбудеться 4 жовтня у «UBI Конференцхол» (смт. Глеваха, Київщина).

Якщо ви бажаєте долучитися до дослідження і перевірити ефективність бенчаркінгу, звертайтеся за контактами: тел.: +38 067 447 46 80, e-mail: o.bond@asu-ua.org

Асоціація свинарів України — неприбуткова, добровільна організація, створена за ініціативи керівників українських господарств-виробників свинини.

Основною ціллю Асоціації є об’єднання підприємств для захисту їх прав та інтересів у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.

У 2013 році Асоціація свинарів України отримала грант на розвиток від Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID).