16
лист.

В Україні подорожчали племінні свині та товарні поросята

з укріпленням нового рівня закупівельних цін на свиней забійних кондицій, вітчизняні постачальники племінних свиней та товарних поросят також переглянули ціни. Про такі зміни свідчать результати моніторингу цін на чистопородних та гібридних кнурів, ремонтних свинок, спермопродукцію та товарних поросят, який проводить Асоціація «Свинарі України».

Найактивніше, традиційно, на зміну цін на ринку живця реагують котирування товарних поросят. Так, із підвищенням цін на свинину живою вагою у жовтні, ця товарна позиція піднялася в ціні на 5-25 грн/кг. Тож з кінця жовтня-початку листопада тварин вагою 20-30 кг можна придбати по 80-105 грн/кг, а середня ціна пропозиції закріпилася на позначці 90 грн/кг. Поросята у меншій ваговій категорії (10-15 кг) дорожчі — 125-200 грн/кг. Окрім здороження живця, причиною підйому цін на товарних поросят є їх обмежена пропозиція. Так, протягом року основні постачальники відзначають підвищений попит на них і працюють із замовленнями на кілька місяців наперед.

Аналогічно відреагували зазвичай стабільніші ціни на племмолодняк. Хоча діапазон цін на таких тварин не змінився: як і протягом вересня чистопорідних та гібридних кнурів можна придбати по 6,5-20 тис. грн/гол., а свинок — за 6-10 тис. грн/гол. Тим не менш, цей сегмент ринку також інтегрував здороження свиней забійних кондицій, адже окремі виробники пропонують племсвиней на 10-28 грн/кг дорожче ніж на початку осені.

Більше інформації про ціни на товарних поросят, ремонтних свинок, кнурів та спермопродукцію знайдете, перейшовши за посиланнями на рубрики.

Якщо ваше підприємство реалізує один чи декілька згаданих видів продукції, запрошуємо доєднатися до нашого моніторингу.

За детальнішою інформацією звертайтеся:

тел.: +38 068 862 94 96
e-maiL: ik@asu-ua.org.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.