15
квіт.

Як знизити собівартість виробництва розкажуть експерти в ході Конгресу «Прибуткове свинарство»

4 червня, в ході Форуму «Коли свиноферма — вигідний бізнес!» (в рамках ХІ Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство»), який об’єднає невеликих операторів галузі, відбудеться Круглий стіл: «Як перемогти у грі з собівартістю?».

Досвідом оптимізації виробничих витрат та залучення додаткових резервів прибутковості ділитимуться вітчизняні експерти, а також представники вітчизняних свиногосподарств.

Як зауважила Олександра Бондарська, керівник аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України», у виробництві є ті аспекти, на які оператори можуть повпливати, щоб покращити свій доробок:

«Нині фінансовий результат діяльності вітчизняних свиногосподарств все більше залежить від ситуації на глобальній арені. Так, ціни часто знаходяться під впливом світових трендів на ринку свинини. Проте, ціна — лише одна сторона медалі, яку оператори не можуть контролювати.

Собівартість, навпаки, є об’єктом постійного вдосконалення. Її оптимізація дає змогу покращити фінансовий результат, навіть за найнесприятливіших умов. Як цього досягти? Повчитися в інших. Власне, Асоціація може у цьому допомогти. По-перше, АСУ вже кілька років проводить бенчмаркінгове дослідження. Долучитися до нього може будь-яке господарство. Бенчмаркінг допомагає зрозуміти господарству свою позицію на ринку, виявити і покращити слабкі місця, намітити можливості для подальшого росту. По-друге, — дізнатися про реальний досвід колег та їх підходи до покращення виробничих показників з меншими витратами».

Нагадаємо, організатори події — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада та компанія Dykun ініціювали проведення Форуму для невеликого свинарського бізнесу «Коли свиноферма — вигідний бізнес!» в рамках ХІ Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство». Подія відбудеться 4 червня у ВЦ «АККО Інтернешнл».


Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація. Дата створення —14 липня 2011-го. Наразі АСУ об'єднує 39 господарств, які забезпечують 41% промислового виробництва свинини в Україні. Основною ціллю Асоціації є захист прав та інтересів підприємств у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.

Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» — одна з наймасштабніших галузевих подій не лише в Україні, але й за її межами. Майданчик для відвертої розмови про все, що стосується вітчизняної галузі свинарства. Серед учасників — свинарі, кращі українські та закордонні фахівці у царині свинарства, представники держави, експерти міжнародних організацій. Цього року захід відбудеться 4 червня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл».

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.