16
лист.

Діджиталізація свинарства: як "йти у ногу" з часом?

Невід’ємна складова ефективного виробництва – запровадження новітніх технологій на фермі. Нині «на піку» діджиталізація галузі. Тож, які цифрові рішення можуть спростити роботу на фермі?

Свинарство майбутнього – це чітка методологія управління фермою. Система «+1» допомагає покращити процес виробництва: більше живонароджених і відлучених поросят, товарних свиней, вироблених кг свинини, доларів США на рахунок.

Основні переваги методики «+1»:

  • Стандартизація усіх процесів на фермі та мінімізація неефективного використання ресурсів.
  • Бенчмаркінг – порівняння виробничих показників з результатами інших підприємств чи відстеження прогресу власної ферми.
  • Оцінка максимального потенціалу ферми та його реалізація.
  • Власна поставка продукції у бажаній для клієнта якості та кількості за оптимальною ціною.

Що потрібно для застосування методики на практиці? Який результат її використання? Читайте у жовтневому номері журналу «Прибуткове свинарство» № 5 (59).


Журнал «Прибуткове свинарство» — унікальне спеціалізоване видання в Україні, присвячене виключно свинарству. Перший номер з’явився у вересні 2010-го року.

Контакти для придбання/підписки журналу:

+38 067 357 84 94
derkach_v@dykun.com.ua

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.