18
груд.

Наймасштабніше дослідження застосування антибіотиків у тваринництві: робота у розпалі

В Україні триває реалізація проєкту «Зміцнення національного потенціалу для подолання ризиків протимікробної резистентності (АМР)». За підсумками дослідження вдасться оцінити реальну ситуацію щодо застосування антибіотиків у тваринництві та покращити систему контролю їх використання.

Наразі триває відбір зразків харчових продуктів тваринного походження та опитування респондентів щодо застосування протимікробних препаратів. Загалом, заплановано відбір 350-ти зразків та дослідження їх на вміст залишків антибіотиків. Також до дослідження залучать більше 600 респондентів – представників господарств різних напрямів тваринництва (свинарство, птахівництво, бджільництво, скотарство), присадибного сектору, ветеринарної медицини та кормовиробництва з усієї України.

«Наразі необхідні дані надали Головні управління Держпродспоживслужби з 12 областей України. Окрім того, до кінця року плануємо зібрати та опрацювати близько ста анкет від респондентів щодо застосування протимікробних засобів. Тож, вже «під ялинку» можна буде робити перші висновки щодо обізнаності вітчизняних виробників та фахівців ветеринарної медицини щодо ризиків пов’язаних з антибіотирезистентністю», - зауважив Олександр Рєвнівцев, координатор проєкту з проведення опитування.

Нагадаємо, у вересні в Україні стартувало наймасштабніше дослідження щодо застосування протимікробних препаратів у тваринництві. Окрім ФАО та Асоціації "Свинарі України", до виконання проєкту залучені представники Держпродспоживслужби, наукової спільноти, фермери, ветеринари та спеціалісти з питань кормовиробництва.

Реалізація проєкту дозволить:

  • оцінити реальну ситуацію щодо використання антибіотиків у тваринництві;
  • дослідити рівень обізнаності виробників щодо ризиків пов’язаних з антибіотирезистентністю;
  • покращити нормативно-правову базу та політику щодо застосування протимікробних препаратів у тваринництві;
  • покращити потенціал національних лабораторій та можливості моніторингу;
  • дослідити кращі практики та схеми використання протимікробних препаратів, перспективи зменшення їх застосування у майбутньому.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.