8
жовт.

Експерти ветеринарної медицини консультують щодо покращення здоров’я свиней

Здоров'я тварин є вирішальним фактором для успішного тваринництва. Цій темі буде приділена увага під час тренінгу від кращих спеціалістів ветеринарної медицини: «Практичні поради покращення здоров’я свиней», що відбудеться 20 жовтня 2021-го року.

Серед родзинок події:

 • цирковірусна інфекція ІІ типу: розвиток патологічних процесів в органах імунної системи свиней від д.в.м, лікаря ветеринарної медицини Віктора Еверта, експерта у царині свинарства;
 • грип свиней: поширення, актуальність та економічні втрати від лікаря ветеринарної медицини Катрін-Лілі Ясинські, консультанта з ветеринарних питань (Німеччина).
 • принципи запобігання та терапії пневмоній свиней;
 • профілактика та особливості діагностики респіраторного комплексу свиней.
 • Більше цікавих тем та досвідчених спікерів шукайте у програмі заходу:

  Організатори події — Асоціація «Свинарі України», ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія DYKUN. Захід відбувається за підтримки Програми АГРО Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

  Для реєстрації чи додаткової інформації звертайтеся за контактами:

  +380674705563

  Слідкуйте за оновленнями програми у новинній стрічці. 

  Агентство США з міжнародного розвитку (англ. United States Agency for International Development, USAID) — незалежне агентство федерального уряду США. Основні напрями роботи Агентства включають в себе підтримку торгівлі, сільського господарства, економічного зростання, охорони здоров'я, екстрену гуманітарну допомогу, сприяння у запобіганні конфліктам та підтримку демократії в більш ніж 100 країнах світу.

  Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

  Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.