15
жовт.

Як уникнути значних втрат у вирощуванні товарного поголів'я?

Цирковірусна інфекція свиней — найпоширеніше вірусне захворювання, спричинене цирковірусом, яке присутнє у свиногосподарствах усього світу та призводить до значних економічних збитків.

Про розвиток патологічних процесів при цирковірусі ІІ типу в органах імунної системи свиней розповість Віктор Еверт, доктор ветеринарної медицини, експерт зі здоров’я свиней, у ході онлайн-тренінгу від кращих спеціалістів ветеринарної медицини «Покращення здоров’я свиней: практичні поради», що відбудеться 20 жовтня 2021-го року.

«Своєчасне розпізнавання клінічних симптомів і послідуюча профілактика цирковірусної інфекції дозволить уникнути значних втрат у вирощуванні товарного поголів'я,» — коментує пан Еверт.

Організатори події — Асоціація «Свинарі України», ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія DYKUN. Захід відбувається за підтримки Програми АГРО Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Для реєстрації чи додаткової інформації звертайтеся за контактами:

+380674705563

Агентство США з міжнародного розвитку (англ. United States Agency for International Development, USAID) — незалежне агентство федерального уряду США. Основні напрями роботи Агентства включають в себе підтримку торгівлі, сільського господарства, економічного зростання, охорони здоров'я, екстрену гуманітарну допомогу, сприяння у запобіганні конфліктам та підтримку демократії в більш ніж 100 країнах світу.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.