15
жовт.

Ринок живця, 42-ий тиждень: «орієнтир» незмінний

У ході торгів минулого тижня діапазон закупівельних цін звузився, зазначають аналітики Асоціації «Свинарі України» за підсумками власного моніторингу. На цьому тижні виробники свинини не бачать передумов для зміни цін.

Торги попереднього тижня завершилися пониженням максимальної межі цінового діапазону на 1 грн/кг порівняно з початком місяця. Тож у середині жовтня більшість товарних партій реалізовували по 48-49 грн/кг. Хоча подекуди звучали ціни, як вище, так і нижче згаданих позначок, такі випадки були ситуативними змінами через неоднорідність попиту та пропозиції свинини в різних регіонах.

Більшість вітчизняних свиногосподарств відзначають плановий перебіг продажів, не бачать причин для перегляду ціни реалізації на наступному тижні. Орієнтиром залишається ціновий коридор 48-49 грн/кг.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.